İptal ve İade Koşulları

kuivahome.com‘ dan almış olduğunuz tüm ürünleri, fatura tarihinden itibaren 14 (ondört) gün içerisinde iade etme hakkına sahipsiniz.

İade işlemlerinize başlayabilmemiz için siparişiniz ile birlikte gelen fatura ve sipariş numaranızı “info@kuivahome.com” adresine gönderip bizimle irtibata geçmeniz gerekmektedir. E-postanızın bize ulaşmasını takiben müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.

Kullanılmış, sitemizde ürünlerin açıklama kısmında yer alan ve ilaveten ürünün kutusu içinde size gönderilmiş olan kullanım talimatlarına uyulmadan yıkanmış, ambalajına zarar verilmiş ürünler kabul edilmeyecektir. Lütfen ürünlere ait yıkama talimat kartlarını uzun süre muhafaza ediniz ya da gerektiğinde bu konu hakkında sitemizden bilgi edininiz.

Ürün iade işlemlerinizi gerçekleştirebilmemiz için;

  • İade edilecek ürünler mutlak suretle orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte olmalıdır.
  • Orijinal kutusu veya ambalajı bozulmuş, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
  • İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal faturaları (sizdeki bütün kopyaları) geri göndermeniz gerekmektedir.

İade edilen ürün yerine arzu ettiğiniz başka bir ürün gönderilebilir veya ürünün bedeli kredi kartınıza iade edilebilir. İade nedeniyle oluşacak taşıma masrafları tarafınıza aittir.

Kapat
Giriş Yap
Kapat
Sepetim (0)

Sepetinizde ürün bulunmuyor. Sepetinizde ürün bulunmuyor.